Popis procedur a ošetření

Ve svém studio používám převážně německou kosmetiku Male Wilz. Společnost se sídlem na předměstí mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, který měl svou vizi o ideální kosmetice - exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. Tuto vizi realizoval ve spolupráci s proslulou vizážistkou Malu Wilz, která dala kosmetice své jméno. Kosmetika Malu Wilz neprování žádné testování své kosmetiky na zvířatech.

Kolekce Malu Wilz skin care uspokojí individuální potřeby každého typu pleti. Produkty obsahují velké množství vysoce kvalitních rostlinných extraktů a léčivých bylin. které, optimálně čistí, chrání a pečují o pleť, odstraňují problémy s pletí a zmírňují viditelné příznaky stárnutí. I přes působení nepříjemných vlivů, bude vaše pleť stále svěží a přirozená.


Hydro-Thalasso

Male Wilz - Hydro-Thalasso Vitalizijící síla oceánu!
Oceán - zdroj veškerého života pro nás představuje nekonečné zásoby základních povzbuzujících látek. Thalasso - Termín, který je synonymem pro zdraví a krásu z moře. Terapie je založena na léčení pomocí možské vody, planktonu a řas, které účinně pomáhají komplexní regeneraci organismu.

Excellent

Male Wilz - Excellent Vysoce účinná obnova pleti. Tajemství mladistvé a svěží pleti je ukryto ve zdravých buňkách a nepřetržité tvorbě nových. V luxusní řadě excellent je použito kmenových buněk speciálních Uttwilského jablka (Švýcarsko), které dlouho udržuje čerstvost, nevysychá a nekazí se. Nezapomenutelný zážitek pro velmi nároční ženy!


Energy

Vitamíny pro každý typ pleti, osvěžující koncentráty a ovocné krémy vitalizují pleť, chrání před stárnutím a díky volným radikálům má pleť přirozeněý mladistvý vzhled! V řadě Energy dochází ke spojení cenných olejů a hydratační esence.

Kolagen

V průběhu stárnutí naše pleť ztrácí drahocennou hydrataci a její schopnost vlastní regenerace se zmenšuje. Také se výrazně snižuje syntéza kolagenu. Pomocí Malu Wilz kolagenového ošetření, získá pleť jemný hladký czhled a může se přirozeně pomocí funkčních kolagenových vláken regenerovat.


Detoxikace

S jarem přichází okamžik, kdy se s chutí poučtíme do úklidu, čisty a zdravějšího životního stylu. I naše pleť potřebuje zbavit škodlivin a odumřelých buněk a my jí můžeme pomoci správnou detoxikací pleti.

Hyaluron

Male Wilz - Hyaluromové ošetření Hylauronové ošetření je ultramoderní kosmetické oetžení, které viditělně zlepšuje vzhled dehydratované pleti a pokud zákaznice následně používá produkty, na domácí péči, výsledek je senzační a dlouhodobý!